İade ve Teslimat Bilgileri

İADE BİLGİLERİ
Satın almış olduğunuz ürünü herhangi bir hasar vermeden ve kullanmadan 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Sipariş verilen ürün bilgilerinde-%10, +%10 oynama payı olabilir. İadesi istenen Ürünler iade şartlarına uygunsa ürün elimize geçtiği gün itibarıyla 14 iş günü içerisinde bedeli tarafınıza takdim edilecektir. Üründe hasar, tahrip, kullanma, değiştirilme ve benzer hallerde yani müşteriye teslim edildiği andaki haliyle iade edilmemesi durumunda www.joypirlanta.com ürünü teslim almaz ve bedelini iade etmez. Kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazılan ürünler, tamtur alyanslar, vs.) Kesinlikle iade alınamamaktadır. Yüzüklerde özel ölçü yapılan (10-17 ölçü) haricindeki ölçülerdeki ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. (6,7,8,9-18,19,20,21 vb.)
www.joypirlanta.com adresinden satın alınan ürünlerde FATURA TUTARI üstünden iade işlemlerinde %40, değişim işlemlerinde %20 kesinti yapılmaktadır.
www.joypirlanta.com’dan yapmış olduğunuz alışverişi iptal edebilirsiniz.
TESLİMAT BİLGİLERİ
Siparişiniz, Yurtiçi Kargo firması tarafından ücretsiz olarak ve Brinks Güvenlik tarafından sigortalanarak teslim edilecektir. Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel kutusunda, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte, belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir. Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar JOY Pırlanta Güvencesi altındadır. Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için maksimum 7 iş günü)

Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping