Gizlilik ve Güvenlik

Sitemizde müşterilerimizin güvenliği bizim için en önemli önceliklerimizden biridir. Kredi kartı işlemlerinde tüm aşamalarda güvenlik önlemleri alınmaktadır. Sipariş sayfalarımızda kullanılan SSL standardı, site ile müşteri arasındaki haberleşme özel şifreleme ile korunmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin kredi kartı bilgileri korunarak, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşaması sağlanmaktadır.

Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması da en yüksek güvenlik önlemleri ile gerçekleştirilmektedir. CVV2/CVC2 kodu, çalıntı kart ya da kart bilgileri ile yapılacak olan alışverişlere karşı ek bir önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin kredi kartı bilgilerinin güvenliği en üst düzeyde sağlanmaktadır.

Ayrıca sitemizdeki tüm işlemler, sadece müşterimiz ve kredi kartını tahsis eden banka arasında gerçekleşmektedir. Bu sayede kredi kartı bilgilerine sadece müşterimiz ve banka tarafından erişilebilmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yollarla aktarılmamakta ve online işlem sonucunda da tarafımızdan erişilememektedir. Tüm bu önlemler sayesinde müşterilerimiz, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirler.

Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping